На присадибній ділянці посадили 9 кущів смородини на відстані 2 м один від одного та 7 яблуньок на

відстані 3 м. Який ряд довший і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нащёкин Вова.

Ответ:

9*2=18м- довжина ділянки зі смородиною

7*3=21м- довжина ділянки з яблунями

21-18=3 м різниця

Пошаговое объяснение: