Город прямокутної форми має площу 2240 м², а ширину – 40 м. Знайди периметр городу.


Ответы на вопрос

Отвечает Касаткина Катя.

Ответ:

192 м.

Пошаговое объяснение:

1) 2240:40=56 (м)-длина;

2) (56+40)*2=192(м)-Периметр.