Відстань між велосипедистами 21,3 км. Вони виїхали назустріч один одному й зустрілися через 0,6

год. Знайді?кожного велосипедиста, якщо один рухався в 1,5 рази швид​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбулев Валерий.

Ответ:  S=V×t

нехай швидкість одного велосипедиста  буде Х км/год тоді швидкість другого буде 1,5×X Шлях першого велосипедиста S1=V×t  S1=X×0,6 Шлях другого велосипедиста S2=1,5×X×0,6     A S=S1+S2 -це їхній загальний шлях який рівний 21,3 км підставляємо

0,6X+1,5X×0,6=21,3

0,6X+09X=21,3

1,5X=21,3

X=21,3÷1,5

X=14,2 км/год швидкість одного велосипедиста

14,2×1,5=21.3 км/год швидкість другого велосипедиста

Пошаговое объяснение: