Очень срочно!!!! Два фахівці розробили макет рекламного оголошення. За роботу вони отримали 3000

грні розподілили гроші таким чином: перший отримав четверту частину зароблених грошей,а другий - решту. Скільки гривень отримав за цю роботу другий фахівець? 1)600грн 2)750 грн 3)1800 гнр 4)2250 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.

1 способ.

1) 1/4 · 3000 = 3000 : 4 = 750 (грн.) - получил один специалист;

2) 3000 - 750 = 2250 (грн.) - получил другой специалист.

2 способ.

Все деньги примем за единицу (целое).

1) 1 - 1/4 = 4/4 - 1/4 = 3/4 - получил другой специалист;

2) 3/4 · 3000 = 3000 : 4 · 3 = 2250 (грн.) - получил другой специалист.

Вiдповiдь: 4) 2250 грн.