На трьох полицях стоять 96 книг. На другій полиці книг у три рази більше , нж на першій полиці, а

на третій полиці на 2 книги менше , ніж на другій поліці..Скільки книг стоїть на кожній полиці ?

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Дильназ.

1 пол -х
2 пол - 3х
3 пол - 3х-2
х+3х+3х-2=96
7х=96+2
7х=98
х=14 кн - на 1 пол
3*14=42 кн - на 2 пол
42-2=40 кн - на 3 пол

Отвечает Бессмертный Никита.

Нехай на першій полиці - Х книжок, тоді на другій - 3Х, а на третій - 3Х-2.
Маємо рівняння:
3Х+Х+3Х-2=96
7Х=98
Х=14
На першій: 14, на другій: 3*14=42; на третій: 3*14-2=40
Відповідь: 14, 42, 40