У Сергія було 360 грн,першого дня він витратив 1/8 цієї суми.А другого дня - 1/7 решти.Скільки

грошей витратив Сергій. Яку частину центнера становить 1кг;7кг;99кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнина Валерия.

360*1/8=45 (грн) - 1 день

360-45= 315(грн) - решта

315 * 1/7 =45(грн) - 2 день

45+45= 90 (грн)- два дня