основа та бічна сторона рівнобедреного трикунка відноситься як 3:4 Знайдіть сторони цього

трикутника якщо його периметр дорівнює 88 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Вьюжанин Никита.

Ответ:

32,32,24

Пошаговое объяснение:

Нехай основа дорівнює 3х , бічна сторона 4х

3х+4х+4х=88

11х=88

х=8

Основа: 3*8=24

Бічна сторона : 4*8=32