родина на покупку продуктів харчування витратила за рік 24600грн з них 35% було витрачено влітку,а

витрати в зимку становили 110% від витрат в літку.Скільки гривень родина витратила на покупку продуктів харчування взимку?

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Міша.

Відповідь:24600:100%=246--1%

246*35=8610влітку

8610:100=86,1---1%

86,1*110=861*11=9471взимку

8610+9471=18081 грн родина витратила всього за продукти харчування

Покрокове пояснення:лайк постав