Розв'яжіть рівняння 5x -5 - 11 +хРозв'яжіть рівняння-2х + 9= -5x-3 Помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5x-5-11+x

5x+X=-5-11

6X=16

x=2.66666666666667

2x+9=-5x-3

2x+5x=-3-9

7x=12

x=1.714285714285714