Шматок бронзи є сплавом який містить95%міді й 5%олова.Скільки грамів міді є ву шматку якщо його

маса дорівнює 200грам

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Сашуля.

100% - 200 г

95% - х г

x = 200 × 95 ÷ 100= 190 г

Ответ: 190 грамів міді

Отвечает Самсонов Саша.

100% сплава = 95% меди + 5% олова

Пропорция: 200 г - 100%

                     х г - 95%

х = 200 · 95 : 100 = 190 г - масса меди в сплаве.

Или так:

200 · 0,95 = 190.

Ответ: 190 г меди.