використовуючи формулу загального вигляду квадратного рівняння ,укажіть коефіцієнт рівняння

-30х+9х²+25=0

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

-30х+9х²+25=0 - це квадратне рівняння виду ах²+вх+с=0, де а,в,с - будь- які числа (коефіцієнти), крім того число а - відмінне від нуля, тобто не дорівнює нулю.

9х²-30+25=0

а=9

в= - 30

с=25