допоможить знайти 1,4 вид 1 год 1,2 вид 1 м 1,6 вид 1 доби 1,12 вид 12 року


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагамбетова Жанэль.

1/4 від 1 год = ( в 1 годині 60хвилин) = 60:4 = 15хв

1/2 від 1 м= ( в 1 метрі 100 сантиметрів) = 100:2 = 50см

1/6 від 1 доби = ( в 1 добі 24 години) = 24:6 = 4год

1/12 від 12 року = 12:12 = 1 рік