Із двох міст, відстань між якими 195,2 км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикліст і

велосипедист. який їхав попереду. Мотоцикліст на догнав велосне диета через 4 год. Знайди швидкість велосипедиста якщо швидкість мотоцикліста 61.7 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёва Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V велосипедиста = V мотоцикліста = 4 години

S мот. = 61,7 × 4 = 246,8 ( км подолав мотоцикліст за 4 години

S велосипедиста = 246,8 - 195,2 = 51,6 ( км подолав велосипедист )

V велосипедиста = 51,6 ÷ 4 = 12,9 км/год