Доїльним апаратом 6доярок за 4 год видоюють360 корів. Скільки корів видоїть таким апаратом 1 доярка

за 1 годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

360/6=60

60/4=15

Отвечает Панова Алёна.

Відповідь:

15 корів

Покрокове пояснення:

360/6=60 корів доїть одна доярка за 4 години

60/4=15 корів доїть одна доярка за 1 годину