Купили 3 кг цукерок і 4 кг печива, заплативши за всю покупку 298 грн. Скільки коштує 1 кг печива,

якщо 1 кг цукерок коштує на 20 грн більше. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Танюша.

Ответ:

34 грн - 1кг печенья

54 грн - 1 кг конфет

Пошаговое объяснение:

х- 1 кг печенья

х+20 - 1 кг конфет

3(х+20) + 4х=298

3х+60+4х=298

7х=298-60

7х=238

х=238:7

х=34

34 грн - 1кг печенья

34+20=54 грн - 1 кг конфет