Човен проплив шлях між двома пристаннями за течією річки за 0.6 год, а на зворотній шлях затратив 1

год. Швідкістьчовна за течією річки на 6км за годбільша від швидкостіпроти течії. Знайдіть відстань між пристаннями. пж помогите даю 85 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Богдан.

Ответ:

9 (км)

Пошаговое объяснение:

х - расстояние

х/0,6 -  скорость по течению

х/1=х -  скорость против течения

х/0,6-х=6    (умножим на 0,6)

х-0,6х=3,6

0,4х=3,6

х=3,6:0,4

х=9 (км)

Ответ: расстояние между пристанями 9 км