Банківський внесок у 30 000 грн. за рік збільшився на 6%. Скільки гривень стало на рахунку через

рік? * ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкурко Вікторія.

Ответ:

1) 30000/100 = 300грн. - 1%

2) 300*6 = 1800грн. - 6%

3) 30000+1800 = 31800грн.