1. Жағалауда екі орындық және үш орындық 6 қайық бар. Осы қайықтарға барлығы 14 адам сияды.

Жағалауда неше екі орындық және үш орындық қайық болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Занозин Александр.

Ответ:

х+y=6

2x+3y=14

x=6-y

2*(6-y)+3y=14

12-2y+3y=14

y=2

x=6-2=4

x=4

Пошаговое объяснение: