На двох полицях разом було 18 книжок. Після того, як з першої полиці переставили на другу 4 книжки,

на першій полиці стало у 2 рази більше ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

16 на першій і 2 на другій

Пошаговое объяснение:

x+x=18

18:3=6

6*2+4=16

6-4=2