Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6 см, 1дм, 45мм


Ответы на вопрос

Отвечает Ступин Артём.

Ответ: 90см³

Пошаговое объяснение:

Формула V=a*b*c ,тож

V=2*10*4,5=90 см³