21х – 13 және 12- 7х өрнектерінің қосындысы теріс емес болады;


Ответы на вопрос

Отвечает Немков Даниил.

Ответ:

21х+7х=28х

13+12=25

х=28-25

х=3

Пошаговое объяснение: