Фермер зибрав 644 т. зерна. Першого дня вин зибрав 2/7 усього зерна , а другого 3/7. Скільки тонн

зерна фермер зібрав за 2 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Истомин Никита.

Ответ:

460т.

Пошаговое объяснение:

За перший день було зібрано 2/7 від усього зерна тобто:

644 / 7 * 2 = 184 т.

За другий день було зібрано 3/7 від усього зерна тобто:

644 / 7 * 3 = 276 т.

За два дні було зібрано:

184 + 276 = 460 т.

Отвечает Пикулев Сергей.

1)  644 * 2/7=184(тонн)-1 день.

2)  644 * 3/7=276(тонн)-2 день.

3) 276+184=460(тонн)

Відповідь: Фермер за 2 дні зібрав 460 тонн.