Яку масу солі і води потрібно взяти, щоб утворити 500г розчину з масовою часткою речовини 5%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Марьяна.

Ответ:500г*5%=2500

2500/100%=25%

Н2О =500-25=465г

Объяснение: