У книзі є 160 стр. За перший день дівчинка прочитала 7,5% усієї книги, а за другий на 8 сторінок

більше, ніж за перший. Скільки відсотків цієї книжки залишилося прочитати дівчині ?

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

80%

Пошаговое объяснение:

Пропорція

160ст-100%

Х ст.-7,5%

Х=160*7,5/100=1200/100=12 (ст) прочитала дівчинка за перший день.

2) 12+8=20 (ст) прочитала дівчинка за другій день.

3)20+12=32 (ст.) прочитано всього дівчинкою

4)160-32=128 (ст.) залишилось прочитати

5)

пропорція

160ст-100%

128ст-х%

Х=128*100/160=80% залишилось прочитати

Відповідь: 80% книги залишилось прочитати дівчинці.