Позначити на координатній площині точки А(4,3), В(-5,3), С(-5,-2), D(4,-2), сполучити їх і

обчислити периметр і площу прямокутника АВСD.

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Максим.

Ответ:

S=a×b=4,5×2,5=11,25см2(квадратных)

P=2×(a+b)=2×(4,5+2,5)=14см