Іра за 4 дні прочитала 36 сторінок книжки, а Оленка за 7 днів 56 сторінок. Хто з дівчаток за день

читав більше сторінок і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Каструбін Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36:4=9 сторінок за один день прочитала Іра

56:7=8 сторінок за один день прочитала Оленка

9-8=1

Відповідь:Іра за день читала більше на одну сторінку

Отвечает Захарова Ольга.

Ответ:

Іра прочитала на 1 сторінку більше ніж Оленка

Пошаговое объяснение:

1). 36:4=9 сторінок Іра прочитала за 1 день

2). 56:7=8 сторінок Оленка прочитала за 1 день

3) 9-8=1 - на 1 сторінку більше читає Іра