1)Катер проплив за течією річки 36 км. Скільки годин він витратив на рух, якщо швидкість катера

22,4 км/год, а швидкість течії річки 1,6 км/год? 2)Обчисли площу прямокутника, якщо одна із сторін дорівнює 14 см, а інша становить 0,5 її довжини 3)Площа поля 168 га. Першого дня зорали 20% поля. Скільки відсотків поля зорали першого дня? 4)Обчисліть. записавши дані величини в метрах: 2,7 м + 360 см

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36/(22,4+1,6)=36/24=3/2=1,5 ч

2) S=14·(14·0,5)=14·14/2=14·7=98 см²

3) Ответ на вопрос дан в условии.

4) 2,7 м + 360 см = 2,7 м + 3,6 м = 6,3 м