Розв'язати задачу за допомогою рівняння: Сума двох чисел дорівнює 225. Одне з них у 4 рази

більше, ніж друге. Знайди ці числа. У відповідь запишіть більше з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Лиза.

х + 4х = 225

5х = 225

х = 225 / 5

х = 45

Проверим: 45 * 4 = 180

45 + 180 = 225

225 = 225

Ответ: 180