9 автобусів утворили колону. Яка довжина цієї колони, якщо кожен автобус 12м завдовжки, а відстань

між ними становить 8м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

(9*8)+(9*12)=72+108=180(м)