100кг цукру треба поділити пропорційно числа 9, 8 i 3 для впічки печива, для приготування кремів

та для морозива.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100 кг

Нехай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді для впічки печива - 9х, для

приготування кремів - 8х, та для морозива - 3х.

8х+9х+3х=100

20х=100

х=100 :20

х=5 кг

8х=8*5=40 кг - для  приготування кремів

9х=9*5=45 кг - для впічки печива

3х=3*5=15 кг - для морозива.