Визначте довжину твірної конуса (у см), якщо його об’єм дорівнює 800π см3, а площа основи – 100π

см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Креньов Дмитрий.

Ответ: довжина твірної конуса 26 см

Пошаговое объяснение:

V=800π см3

S=100π см2

l -?

З формули об*єму конуса  знайдемо висоту :

V=1/3*S*h,    звідси маємо:

h= 3V/S=( 3*800π)/ 100π =24 см

З формули площі основи знайдемо радіус

S=πR^2   R=√(100π)/π = 10см

2.Знаходимо довжину твірної за даною формулою:

l^2 = R^2 + h^2 = 10^2+24^2 = 676

l =√676 = 26 см      

       

L==26 см

Відповідь:26 см