Знайти координати середини відрізка АВ:А(5;8;1) та В(9:2,7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Цыдыпова Ксения.

Ответ:

(7;5;4) - координати середини відрізка

Пошаговое объяснение:

х=(5+9):2=7

у=(8+2):2=5

z=(1+7):2=4