7. до стадіону Максимко доїжджає на велосипеді за 8 уз лин, а пішки добирається на 24 хвилини

довше. У скільразів швидше Максимко доїжджає до стадіону на велоспеді, ніж добирається пішки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

Відповідь:

У 4 рази  швидше Максимко доїжджає до стадіону на велосипеді, ніж добирається пішки.

Покрокове пояснення:

8+24=32 (хв) - пішки

32:8=4 (раз)