Домашнє завдання No1Маса верстата становить 9,6 ц, а маса електромотора - 36кг.Знайдіть

відношення маси електромотора до маси верстата.02Іванко проїхав на велосипеді 12 км за 20 хв і пройшов пішки 2,5 кмза 2 год. У скільки разів Іванко рухався швидше на велосипеді , ніжпішки ?5​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 ц=100 кг  9,6ц=960 кг

960/36= 80/3= 26 2/3

2) 12 км= 12000 м

12000:20= 600 м/хв швидкість на велосипеді

2500 : 120= 250/12 м /хв швидкість пішки

600 :250/12=600*12:250= 28,8 рази  Іванко рухався швидше на велосипеді , ніж  пішки