У всьому світі залишилося не більше 1000 уссурійських журавлів. 3 них 1/4 частина живе в Японії, а

1/5 частина - в Росії. Скільки таких птахів знаходиться в інших країнах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Алсина.

1/4=0,25

1/5=0,2

1000х0,25=250 - кількість журавлів у Японії

1000х0,2=200 - кількість журавлів у Росії

1000-(250+200)=550 - кількість журавлів в інших країнах

Відповідь: в інших країнах знаходиться 550 уссурійських журавлів.

Отвечает Дорофеев Олег.

Ответ:

550 журавлей  живёт в других странах

Пошаговое объяснение:

1. 1000 * 1/4 = 250 (журавлей) живёт в Японии

2. 1000 * 1/5 = 200 (журавлей) живёт в России

3. 1000 - (250+200) = 1000 - 450 = 550 (журавлей) живёт в других странах

Или так:

1. 1/4 + 1/5 = 9/20 (журавлей) живёт в Японии и России

2. 1000 - 1000*9/20 = 1000 - 450 = 550 (журавлей) живёт в других странах