куб і прямокутний паралелепіпед з вимірами 1,2 дм 0,6 і 0,3 мають рівні об'єми Знайдіть довжину

ребра куба

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Денис.

Ответ: 0,6

Пошаговое объяснение:

V(пар-да)=1,2*0,6*0,3=0,216

V(куба)=a^3=0,216=(0,6)^3,  значит, ребро куба  (а)=0,6