9. У вазі стоять 10 білих і 5 червоних троянд. Скількома способами з цих квітів можна вибрати три

троянди, серед яких не менше двох червоних?

Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.

Ответ:110 способов

Выбираем 3 цветка, из них 2 красных и 1 белый

C^{2}_{5} * C^{1}_{10}

Все три цветка красные:

C^{3}_{5}

Теперь нужно сложить:

C^{2}_{5} *C^{1}_{10} + C^{3}_{5} = \frac{5*4}{2!} *10+\frac{5*4*3}{3!} = 10*10+10=110

Пошаговое объяснение: