Ламану з дроту, ланки якої мають довжини 3 см, 4 см і 5 см, розпрямили і зігнули у квадрат.

Накресли такий квадрат і обчисли його площу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Відповідь:

S=9cm^2

Покрокове пояснення:

P=a*b*c

P=3 + 4 + 5 = 12cm

Cторона квадрата

12 : 4 = 3cm

S=a*a

S=3 * 3 = 9 cm^{2}

Якось так)