БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ 32. Обчислити значення функції f(x) = 3/x у точці x0 = 1/3 . а. 1 б. 3 в.

6 г. 9 33. Функцію задано формулою f(x) = x2 − 4. Знайти f (−3). а. 5 б. -13 в. 13 г. -5 34.При яких значеннях x функція y = 9/x2-49 не визначена? а. 7; 9 б. -7; 7 в. 0; 7 г. 9; -7

Ответы на вопрос

Отвечает Панасюк Владислава.

ПОЯСНЕННЯ:

32) f(x) = 3/x

при х0 = 1/3

f(x)= 3 / 1/3 = 9Г

33) f(x) = - 4

f(-3)=(-3)² - 4 = 9-4 = 5 А

34) функція у = 9/х²-49 не визначена тоді, коли знаменник дорівнює 0

х²-49 = 0

х²=49

х=±7 Б

ВІДПОВІДЬ: 32)Г 33)А 34)Б

Отвечает Сапель Саша.

32. 3/(1/3)=9 - ответ г)

33. 9-4=5 - ответ а)

34. 9/(x2-49) при х=±7 - ответ б)