Здравствуйте. Задача такаяЭ 12 чел строят дорогоу 200 метров за 5 дней. Сколько дней 20 чел будут

строить дорогу в 400 метров. Спасибо заранее.

Ответы на вопрос

Отвечает Миляева Анастасия.

відомо що 12 бджіл будують 200 метрів дороги за 5 днів отже за 1 день 12 бджіл збудують 200/5 = 40м тоді 1 бджола за 1 день збудує 40/12 = 10/3м

потрібно знайти скільки днів 20 бджіл будуть будувати дорогу в 400 метрів оскільки 1 бджола за один день будує 10/3м тоді 20 бджіл за один день будують 10/3 * 20 = 200/3м значить за 6 днів вони збудують 200/3 * 6 = 200*2 = 400м

ВІДПОВІДЬ: 6 днів