Помогите уравнением с 2 неизвестным. 2x+32y=20​


Ответы на вопрос

Отвечает Жидкина Жанна.

Ответ:

одному з невідомих можемо надати будь-яке значення, тоді отримаємо рівняння з одним невідомим, нехай у=2

2х+32*2=20

2х=20-64

2х=-44

х=-22

перевіримо:

2*(-22)+32*2=20

чисел яких можна підставити існує нескінченно багато, тому такі рівняння називають невизначеним рівнянням.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шклярук Антон.

Відповідь:

22

Покрокове пояснення:

2Х буде 20-64

2Х буде -44

х (Х) буде -22

УДАЧИ!)))))))))))))))))))))