У-2х=1 у²=2х²+хпомогите сроочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоркина Юля.

Пошаговое объяснение:

у-2х=1

у²=2х²+х

з першого рівняння виведемо у

у=2х+1

підставимо в друге рівняння

(2х+1)²=2х²+х

4х²+4х+1=2х²+х

2х²+3х+1=0

D=9-8=1

x=(-3+1)/4=-1/2

y=(-3-1)/4=-1

Відповідь: (х;у)=(-1/2;-1)