Добуток двох рівних чисел дорівнює натуральному числу 120. Якщо один множник збільшити на 20, а

другий зменшити на 20, то як зміниться добуток? ПОЖАЛУЙСТААААА помогите!!!!!! Только напишите полное объяснение!!!ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Катырова Рината.

Відповідь: добуток зменшився на 20², або на 400

Покрокове пояснення:

нехай  множник- х,  тоді за  умовою завдання:

x*х=120;⇒х²=120

(х+20)(х-20)=х²-20²=120-400=-280.

Можна сказати , що добуток зменшився на 20², або на 400