Розв'язати систему рівнянь x*y=6 x+y=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуз Катя.

Ответ:

х1=3, х2=2  у1=2, у2=3

Пошаговое объяснение:

х=5-у , підставимо:(5-у)*у=6   у²-5у+6=0 знайдемо дискриминант і корені

D=1   у1=--5+1/2=2    у2=--5-1/2=3   і знайдемо пару х   х1=5-2=3   х2=5-3=2

Отвечает Семенец Мария.

Ответ:

На фото

Пошаговое объяснение: