Знайти нулі функції y = x2 + 2x − 3. а. -1; 3 б. 1;-3 в. 1; 3 г. - 3;-1 Знайти координати

точки перетину графіка функції y = 1,5x + 6 з віссю ординат. а. ( 0;6) б. ( 6;0) в. ( 0;-4) г. ( -4;0)

Ответы на вопрос

Отвечает Троц Ника.

Ответ:

1) а)  -3,1

2) а) (0,6)

Пошаговое объяснение:

1) x^2+2x-3=(x+1)^2-4=(x+3)*(x-1)

Нули функции а)-3,1

2) у=1,5х+6   Если у=0      если х=0 у=6

Пересечение с осью ординат    а) (0,6)

Отвечает Нивский Дима.

Ответ:

1)x^2 + 2x − 3=0

За теоремою Вієта х1=-3 х2=1

Відповідь: б. 1;-3

2)Знайти координати точки перетину графіка функції y = 1,5x + 6 з віссю ординат.

Якщо графік перетинається з віссю ординат то х=0

отже у=1,5*0+6=6

Відповідь: а. ( 0;6)

Пошаговое объяснение: