Знайти три числа,сума яких дорівнює 1100,якщо друге число в 2 рази більше першого,а третє-у 4 рази

більше другого

Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Дарина.

Ответ:

100

200

800

Пошаговое объяснение:

на картинке уравнение


Отвечает Зелёный Дима.

Нехай перше число х, тоді друге число 2х, третє число 2х*4=8х. Маємо рівняння:

х+2х+8х=1100

11х=1100

х=100

Перше число 100, друге число 100*2=200, третє число 200*4=800.