Допоможіть мені!!!!! Різниця двох чисел 3. Знайдіть ці числа,якщо 40%, більшого з них на 1,5

більшевід 35% другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.

Ответ:

:D

Пошаговое объяснение:

x-y=3

4/10x=1,5*0,35y

-y=3-x

y=x-3

4/10x=1,5*0,35(x-3)

4/10x=1,5(0,35x-1,05)

4/10x=0,525x-1,575

0,4x-0,525x=-1,575

0,125x=1,575

x=12,6

y=12,6-3=9,6

ПРОВЕРКА

12,6-9,6=3

12,6*4/10=126/10*4/10=504/100=5,04

9,6*35/100=96/10*35/100=336/100=3,36

3,36*1,5=5,04 Всё правильно