Колю збирали до школи і купили сорочку, футболку та штани. Сорочка коштувала втричі дорожче

футболки. За штани заплатили на 15 грн. більше, ніж за футболку. Скільки коштує сорочка, штани та футболка окремо, якщо за всю покупку заплатили 75 грн.?"

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Варя.

Ответ:

Футболка - 12 грн., Сорочка - 36 грн., штани - 27грн.

Пошаговое объяснение:

1)Нехай футболка коштує х грн, тоді сорочка - 3х грн, а штани - х+15, разом 75 грн. Складемо рівняння:

х+3х+х+15=75

5х=60

х=12 (грн) - футболка;

2)12*3=36 (грн) - сорочка;

3)12+15=27 (грн) - штани.