Градустық өлшемі 135°-ка тең АОВ бұрынғы өзара тең 9 бөлікке бөлінген. Оның 2 бөлігі - АОД бұрышы,

4 бөлігі - ДОЕ бұрышы, қалғаны ЕОВ бұрышы АОД, ДОЕ және ЕОВ бұрыштарының әрқайсысы неше градус​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

<АОВ=135°

<АОВ=АОД+ДОЕ+ЕОВ

Және 9 бөлікке бөлінсе , 1 бөліктің бұрышы

135°/9=15° болады.

Екі бөлігін АОД бұрышы болса

АОД2×15=30°.

ДОЕ бұрышы төрт бөлігін құраса ,онда

ДОЕ=4×15=60° .

Сонда қалған 3 бөлігін ЕОВ бұрышы құрайды.

<ЕОВ=АОВ-АОД-ДОЕ=135-30-60=45°