У лижній секції займаються 12 учнів класу, а в шаховій - 8, причому троє з них займаються одразу

у двох секціях. СкількиВСЬОГО учнів займаються в цих секціях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Венгер Алина.
  1. (12 + 8) - 3 = 20 - 3 = 17 – учеников занимаются в двух секциях.

Ответ: 17 учеников.